Батьківський всеобуч

Інструкція по електронній реєстрації для батьків у чергу в садок


 

Реєстрація
При вході на портал Електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади Ви можете ознайомитися з проектом, переліком пільг на надання місця в дитячому садку, а також обрати підходящий для Вашої дитини дитячий садок. Щоб подати заявку на зарахування дитини в дитячий садок, необхідно спочатку зареєструватися. Для цього натисніть на кнопку "Реєстрація" у верхньому правому куті вікна:
B вікні реєстрації заповніть обов'язкові поля (виділені жирним). Введіть зручний для Вас логін і внесіть пароль двічі. У полі "E-mail" вкажіть електронну адресу, на яку будуть приходити повідомлення. Введіть символи з автоматично згенерованої картинки:
Реєстрація 3

Підтвердивши дозвіл на обробку персональних даних, натисніть кнопку "Зареєструватися". Після реєстрації на вказану електронну пошту буде відправлено посилання для активації облікового запису. Перейдіть за посиланням для активації Bашого аккаунту. Термін дії посилання обмежений. Якщо посилання так і не було доставлено на електронну пошту, або термін його дії стік, натисніть на сайті кнопку "Забули пароль?" та оберіть "Повторно надіслати код активації на мою адресу електронної пошти":
B вікні введіть свою адресу електронної пошти для повторної активації та натисніть "Відправити"
4

2 Вибір ДНЗ
На закладці "Список ДНЗ" Ви можете переглянути інформацію про всі дошкільні установи Вашого регіону. Для цього перейдіть в кінець сторінки та виберіть зі списку (або на мапі) свою область:
Після цього оберіть свій населений пункт зі списку територіального устрою, або на мапі:
Вибір ДНЗ 5
© ТОВ "НОВІ ЗНАННЯ"
На мапі населеного пункту, або у вкладці "Список", можна переглянути всі ДНЗ. Натисніть на назву закладу, щоб переглянути про нього більш докладну інформацію:
B закладці "Інформація" На сторінці ДНЗ Ви можете переглянути загальну інформацію про цей навчальний заклад. Детальну інформацію про ДНЗ можна подивитися на порталі Інформаційної системи управління освітою, натиснувши на пункт "Інформація про ДНЗ на порталі ІСУО".
6

На цій же сторінці можна подати заявку на зарахування дитини в навчальний заклад, натиснувши на пункт "Подати заявку на вступ". B закладці "Черга" Ви можете переглянути інформацію про чергу на зарахування дітей до цього навчального закладу:
Вибір ДНЗ 7

B даному розділі відображаються лише прийняті заявки. Черга залежить від декількох параметрів. Тому, якщо Ви вкажете рік зарахування та вікову групу, Ви будете бачити реальну картину черговості в цей дитячий садок в певному році зарахування. Вік дитини необхідно рахувати на момент зарахування, тобто на 1 вересня обраного року:
8

Знаком позначені заявки, які були за певних причин відкладені до деякої дати. Такі заявки залишаються прийнятими і враховуються в черзі. Наприклад, якщо батьки відмовились від зарахування дитини раніше вересня, то при наявності вільних місць, щоб видати направлення наступному в черзі, дану заявку можуть відкласти до серпня або вересня місяця. Відстежити заявку в черзі можна за її номером. 3 Подання заявки
Після успішної реєстрації та авторизації на сайті перейдіть в закладку "Мої заявки". B даній закладці Ви можете подати нову заявку і спостерігати за статусом вже поданих. Щоб додати нову заявку, натисніть кнопку "Нова заявка".
Далі потрібно обрати зі списку населений пункт та ДНЗ, в який буде подана заявка. Поля, виділені напівжирним, обов'язкові для заповнення:
Подання заявки 9
© ТОВ "НОВІ ЗНАННЯ"
ПОДАТИ ЗАЯВКУ МОЖНА ЛИШЕ B ОДИН ДИТЯЧИЙ САДОК! Далі заповнюється інформація про дитину. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! ДАНІ НЕОБХІДНО ВНОСИТИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ, ЗГІДНО ЗІ СВІДОЦТВОМ ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ! Прізвище, ім'я, по батькові та інші персональні дані дитини повинні бути написані точно як в документі. Так, наприклад, якщо дитину звуть Анастасія, а в заявці вказане ім'я Настя, така заявка буде вважатися заповненою невірно. Заявки, в яких дані вказані не українською мовою, або відмінні від даних у документах, будуть відхилені працівниками ДНЗ/РВО (районних відділів освіти).
Вкажіть місце народження, адресу реєстрації та адресу проживання дитини. Обов'язково необхідно вказати серію та номер свідоцтва про народження. Ці
10

відомості потрібні для перевірки унікальності введених даних (для запобігання реєстрації в електронній черзі двох або більше осіб під тими ж персональними даними). B полі "Серія свідоцтва про народження" необхідно вказати серію в форматі 1-ХХ (першим символом повинна бути арабська цифра, далі "тире" і дві букви українського алфавіту). Якщо у свідоцтві про народження вказана серія, в якій перший символ - римська цифра, то необхідно вписати замість неї відповідну арабську. B полі "Номер свідоцтва про народження" необхідно вказати шестизначний номер свідоцтва про народження. Для успішної реєстрації дитини в електронній черзі, при заповненні форми заяви необхідно вказати достовірну інформацію. Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дати подання звернутися в ДНЗ/РВО (районний відділ освіти) з оригіналами чи копіями документів (свідоцтво про народження дитини та документ, що підтверджує наявність пільг), або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Щоб прикріпити до заяви скан-копії, натисніть на кнопку "Выберите файл" навпроти відповідних полів і оберіть відповідний файл на комп'ютері (система підтримує наступні формати файлів: jpg, jpeg, png, gif, pdf, zip, tar, rar):
Якщо Ви вибрали для вступу дошкільний заклад комбінованого типу, то в заявці будуть додаткові поля для зазначення групи, в яку ви хочете вступити:
B полі "Група" необхідно вказати тип групи, в яку Ви подаєте заявку: загального розвитку, санаторного, або спеціального типу.
Подання заявки 11

Якщо дитина не має висновку психіко-медико-педагогічної комісії (ПМПК), то в полі "Група" вкажіть "Загального розвитку". Якщо дитина має висновок ПМПК, який направляє в спеціальну або санаторну групу, виходячи з показань, то необхідно обрати відповідну групу за напрямком. Якщо ви вибрали "Спеціальний" або "Санаторний" тип, з'явиться 2 додаткових поля для заповнення. Якщо тип " Спеціальний", то в полі "Група за напрямом" необхідно вибрати один із профілів спеціальної групи:
Якщо тип "Санаторний", то в полі "Група за напрямом" необхідно вибрати відповідну спеціалізацію санаторної групи.
B полі "Електронна копія медичного висновку " при необхідності можна додати скан-копію висновку ПМПК. B наступному кроці вказуємо бажаний рік зарахування:
12

Якщо дитина перебуває на диспансерному обліку, оберіть "Так" навпроти поля "Диспансерний облік" і вкажіть напрямок обліку:
Якщо дитина має право на пільги при зарахуванні до дошкільного навчального закладу, оберіть "Так" у відповідному полі та вкажіть необхідні дані про документ, що підтверджує право на пільги (за необхідності прикріпіть сканкопію документа, або надайте документ в ДНЗ/РОО). B переліку категорій пільг представлені всі наявні в Україні категорії, яким держава надає пільги при зарахуванні дітей у дошкільні навчальні заклади.
Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, вона буде анульована. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за датою подання заяви в електронному вигляді. Далі потрібно внести дані про одного з батьків дитини, або його офіційних
Подання заявки 13
© ТОВ "НОВІ ЗНАННЯ"
представників. B полі "Тип" необхідно вибрати зі списку, чиї дані Ви будете вносити (матері, батька, опікуна). Далі внесіть прізвище, ім'я та по батькові, вкажіть адресу реєстрації та адресу проживання заявника. Вкажіть паспортні дані у відповідних полях:
B полі "Телефон" вкажіть контактний номер телефону, за яким з представником дитини можна буде зв'язатися щодо зарахування дитини в ДНЗ. У полі "e-mail", відповідно, вкажіть електронну пошту. При необхідності Ви можете вказати контактні дані ще одного представника дитини. Для цього натисніть кнопку та внесіть відповідну інформацію. Після внесення всіх необхідних даних натисніть кнопку . Ви побачите повідомлення про те, що заявка додана до системи. Тепер на закладці "Мої заявки" Ви зможете стежити за статусом своїх заявок і за ходом електронної черги. 4 Закладка "Пільги"
На закладці "Пільги" представлений список категорій громадян, яким держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей у дошкільні навчальні заклади. Всім іншим категоріям громадян, які не представлені в даному списку, права на пільги не гарантуються.
14

5 Закладка "Підтримка"
На цій сторінці Ви можете знайти контакти служби технічної підтримки користувачів, за якими можна звернутися з питаннями по роботі з системою. 6 Закладка "Мої заявки"
На даній закладці Ви можете подати нову заявку і спостерігати за статусом вже поданої заявки (заявок):
Для подачі заявки натисніть кнопку «Нова заявка». Дата подачі виставиться автоматично. Правила подання та заповнення заявки описані в розділі "Подання заявки". Для існуючої заявки можна підключити СМС-інформування про зміну її статусу, натиснувши напроти неї кнопку "Підключити" На сторінці "Мої заявки" відповідальні за електронну реєстрацію можуть переглядати лише ті заяви, які були створені під їх обліковим записом. Батьки, відповідно, переглядають тільки свої заявки. Батьки, які раніше подавали заяву в паперовому вигляді у відділ освіти, можуть при необхідності відстежувати свою заявку і реєструватися заново не повинні. Всі подані раніше заяви вже внесені в список працівниками, відповідальними за ел. реєстрацію. Щоб отримати доступ до своєї заявці в даному випадку, необхідно звернутися до відповідального за ел. реєстрацію з проханням створити обліковий запис для Вашої заявки. При цьому необхідно надати адресу своєї електронної пошти. Логін і пароль будуть вказані в листі, відправленому на вказану електронну пошту. Увійшовши під цим логіном і паролем на сайт електронної черги, батьки зможуть бачити дану заявку в розділі "Мої заявки". Якщо вона вже прийнята, батьки зможуть переглядати чергу в ДНЗ в розділі "Список ДНЗ".
За допомогою кнопки подану заявку можна видалити. При цьому в полі "Причина відхилення" буде вказано: "Відхилено автором заявки". Після відхилення/видалення заявки відновити її може лише працівник ДНЗ/РВО. При
Закладка "Мої заявки" 15

відновленні, анкетні дані заявки перенесуться в нову, якій буде присвоєний новий номер, а датою подачі буде зазначений момент відновлення. Якщо в заявці при заповненні були допущені граматичні помилки, її доцільніше видалити і створити нову (якщо з моменту подачі заявки до моменту виявлення помилки пройшло небагато часу, це ніяк не позначиться на черзі). Якщо з моменту подачі заявки до моменту виявлення помилки пройшло досить багато часу, батькам доцільніше звернутися до працівника ДНЗ/РВО з проханням виправити дані

МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО:

  1. Охоронна зелена територія
  2. Повноцінне 3-разове харчування
  3. Різноманітні гуртки
  4. Підготовка дітей до школи
  5. Просторі, світлі ігрові, затишні спальні
  6. Відповідальний , кваліфікований персонал
  7. Чергова група
  8. Всі умови для всебічного розвитку Вашого малюка

Фотоальбом

смотреть все

"ЛЕЛЕЧЕНЯ" /гімн ДНЗ № 9/

Ми дружньо і охоче йдемо у дитсадок,
"Лелеченя" щоранку скликає всіх діток.
Тут іграшок багато чекають кожен день,
Тут вивчили багато і віршів і пісень.

Приспів.
"Лелеченя", "Лелеченя", наш веселий другий дім.
В нашім гарнім дитсадочку добре й затишно усім.

Малюєм і читаєм, і ходимо в танок.
За все, що ми умієм, спасибі, дитсадок.
Ми в козаків іграєм, співаємо пісень,
Як добре, що в садочок приходим кожен день

Приспів.
"Лелеченя", "Лелеченя", наш веселий другий дім.
В нашім гарнім дитсадочку добре й затишно усім.