Календар подій

День захисника України та день козацтва .


«Ми роду козацького діти, землі української  цвіт»

  Напередодні свят Дня захисника України, Дня козацтва – розповідає вихователь-методист дошкільного закладу № 9 «Лелеченя» Супрун І.І. - ми проводимо чудове українське свято «Ми роду козацького діти, землі української  цвіт». За традицією, вже 18 років поспіль проводиться посвята хлопчиків-вихованців дошкільного закладу в козачата. І проходить це не абияк, а за участі справжнього отамана Мелітопольського куреня війська Запорозького низового І.А.Лисенко. Кожного року Ігор Анатолійович приходить до своїх маленьких друзів з почесною місією, і вони чекають його з нетерпінням. Звичайно, все це можна назвати дитячою грою. Але така гра – не просто розвага. До неї діти готуються заздалегідь, з інтересом знайомлячись з історією рідного краю та козацтва, традиціями наших предків. А на святі дошкільнята старших груп демонструють свої знання, танцюють і співають. Діти середніх груп разом з батьками беруть участь у спортивно-козацьких змаганнях «Козацькі забави». А потім всі дружно ласують козацькою кашею.

   На протязі Тижня козацької слави вихователі молодших груп проводять різні заходи: майстер-класи, літературно-музичні композиції з батьками. Під час яких діти декламують віршики, відгадують загадки, розповідають прислів’я та приказки, а потім з батьками або малюють калину, виробляють віночок, ліплять варенички. Також, педагоги проводять просвітницьку роботу серед батьків і за допомогою нашого чудового музею Козацької слави, де зібрано силами педагогів, дітей та батьків цінні експонати з історії козацтва та народознавства.

   І приємним сюрпризом для дітей є можливість почувствовать справжніми козаками і покататися на лошаді. Адміністрація ДНЗ дуже вдячна керівнику кінно-спортивної школи «Ранчо» Перебейносу Анатолію Миколаївичу за такий подарунок.

  Але це не все. Поповнилися наші ряди козачатами завдяки відкриття нової логопедичної групи «Віночок». Група облаштована в такій красивій кольоровій гамі мов різнокольорові стрічки вплелися в один віночок. Ми залюбки чекаємо наших маленьких дошкільнят.

 

МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО:

  1. Охоронна зелена територія
  2. Повноцінне 3-разове харчування
  3. Різноманітні гуртки
  4. Підготовка дітей до школи
  5. Просторі, світлі ігрові, затишні спальні
  6. Відповідальний , кваліфікований персонал
  7. Чергова група
  8. Всі умови для всебічного розвитку Вашого малюка

Фотоальбом

смотреть все

"ЛЕЛЕЧЕНЯ" /гімн ДНЗ № 9/

Ми дружньо і охоче йдемо у дитсадок,
"Лелеченя" щоранку скликає всіх діток.
Тут іграшок багато чекають кожен день,
Тут вивчили багато і віршів і пісень.

Приспів.
"Лелеченя", "Лелеченя", наш веселий другий дім.
В нашім гарнім дитсадочку добре й затишно усім.

Малюєм і читаєм, і ходимо в танок.
За все, що ми умієм, спасибі, дитсадок.
Ми в козаків іграєм, співаємо пісень,
Як добре, що в садочок приходим кожен день

Приспів.
"Лелеченя", "Лелеченя", наш веселий другий дім.
В нашім гарнім дитсадочку добре й затишно усім.